Funkyz uruchamia swoją pierwszą kampanię edukacyjną: "Relaks, Zabawa, Radość", mającą na celu propagowanie wśród społeczności LGBTQ+ świadomości na temat zdrowego i bezpiecznego życia seksualnego.


Warszawa, 29.02.2024 r. – Funkyz, kreatywny sklep internetowy dla społeczności gejowskiej, z radością ogłasza uruchomienie swojej premierowej kampanii edukacyjnej "Relaks, Zabawa, Radość". Inicjatywa ta ma na celu promowanie zdrowia seksualnego, bezpieczeństwa i pozytywnych doświadczeń w społeczności LGBTQ+, podkreślając znaczenie bezpiecznych praktyk i świadomych wyborów.

Rozumiejąc wyzwania i błędne przekonania związane ze zdrowiem seksualnym, Funkyz przygotował kompleksową kampanię, która integruje angażujące treści online, inicjatywy w mediach społecznościowych, podcast oraz partnerstwa społecznościowe, aby edukować, informować i wzmacniać świadomość wśród osób LGBT+. Kampania startuje już 1 marca 2024 roku, będzie podzielona na kilka etapów i będzie trwała przynajmniej do końca września 2024 roku.

Główne punkty kampanii "Relaks, Zabawa, Radość":

  • Edukacyjne artykuły i blog: Funkyz wprowadzi obszerną serię artykułów i wpisów na blogu, obejmujących kluczowe tematy związane z seksem, relacjami oraz korzystania z zabawek erotycznych, a także wielu innych akcesoriów. Tematyka bloga obejmie też m.in. takie obszary jak: znaczenie używania prezerwatyw, korzyści z używania lubrykantów, aspekty wykorzystywania rożnych używek oraz porady dotyczące utrzymania szeroko pojętej higieny seksualnej. Te materiały mają na celu zapewnienie cennych informacji w przystępny i relatywny sposób.

  • Kampania w mediach społecznościowych: Wykorzystując hashtagi, Funkyz zachęci społeczność do dzielenia się swoimi historiami, wskazówkami i doświadczeniami związanymi z bezpiecznymi praktykami seksualnymi, ale też przygodami i wyzwaniami związanymi z życiem seksualnym. Poprzez platformy takie jak Grindr, Instagram, Twitter, Tik Tok i Facebook, kampania będzie rozwijać wspierającą społeczność online, rozpowszechniając świadomość i zachęcając do otwartych rozmów.

  • Przewodniki do pobrania i e-booki: Funkyz zaoferuje kompleksowe przewodniki i e-booki, skoncentrowane na zdrowiu seksualnym i bezpiecznych praktykach. Dostępne za darmo na stronie internetowej Funkyz, te zasoby posłużą jako cenne narzędzie do edukacji i świadomości.

  • Interaktywne quizy i ankiety: Aby jeszcze bardziej zaangażować społeczność, Funkyz przedstawi interaktywne quizy i ankiety na swojej platformie. Te zabawne i edukacyjne narzędzia zaprojektowane będą w taki sposób, aby testować wiedzę, obalać mity i dostarczać wgląd w zdrowie seksualne.

  • Podcast o randkowaniu, relacjach międzyludzkich i edukacji seksualnej: Podczas reguralnych audycji autorzy podcastu będą rozmawiać z ekspertami w swojej dziedzinie, przedstawicielami różnych organizacji, ale też żwykłymi ludźmi, którzy będą chcieli podzielić się swoimi historiami i doświadczeniami.

Funkyz reklamuje się jako sklep o lekkim zabarwieniu erotycznym oraz gejowski głos w naszych domach. Dlatego tym bardziej jest zaangażowany w tworzenie bezpiecznego, świadomego i radosnego środowiska dla społeczności LGBTQ+. Poprzez kampanię "Relaks, Zabawa, Radość", Funkyz nie tylko ma na celu edukować, ale także świętować różnorodność i witalność seksualności LGBTQ+.

"Wierzymy, że wiedza jest kluczem do zdrowego i radosnego życia, dlatego tym bardziej jesteśmy podekscytowani, mogąc dostarczyć społeczności LGBTQ+ zasoby, których potrzebują, aby dokonywać świadomych wyborów dotyczących ich zdrowia seksualnego i dobrostanu. Liczymy na fascynujące i inspirujące spotkania oraz dyskusje." - powiedział pomysłodawca i założyciel serwisu Funkyz.pl

Aby uzyskać więcej informacji o kampanii "Relaks, Zabawa, Radość" oraz zapoznać się z dostępnymi zasobami, odwiedź blog lub media społecznościowe serwisu Funkyz.

O Funkyz:

Funkyz to innowacyjny sklep internetowy dedykowany dostarczaniu wysokiej jakości produktów i zasobów edukacyjnych dla społeczności gejowskiej. Skupiając się na zdrowiu seksualnym i bezpieczeństwie, Funkyz oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych, aby zwiększyć dobrostan seksualny i szczęście swoich klientów. Zobowiązując się do promowania pozytywnego i świadomego podejścia do zdrowia seksualnego, Funkyz stanowi punkt wsparcia i edukacji dla społeczności LGBTQ+.

Informacje kontaktowe, obsługa PR:
E-mail: michal@blenders.media
Telefon: +48 604 635 377
Strona internetowa: www.funkyz.pl